loader
 Doğruhaber kazanacak yalancılar kaybedecek Doğruhaber kazanacak yalancılar kaybedecek


Doğruhaber bu alçak saldırılarla asla yılmayacak ve daha da güçlenecek. Doğruhaber’in doğrularıyla halkın gönlünde yer etmesi yalancıların ve düzenbazların sonu olacak inşallah.

 Doğruhaber kazanacak yalancılar kaybedecek

 

İlk açıldığı günden beri, bütün baskılara ve iftiralara rağmen Hakkın ve haklının sesi olmaya devam eden Doğruhaber Gazetesi, hakkın ve doğrunun düşmanı olan karanlık eller tarafından saldırıya uğradı. Tek hasletleri saldırma,  katletme, gasp ve zorbalık olanların yaptığı bu saldırı ve saldırıyı üstlendiklerini belirten, liseli ağzıyla yazılmış ahmakça metin, onların insanlık anlayışını bir kez daha ortaya serdi.

 

Konuşmalarında, yazılarında, eylemlerinde velhasılıkelam her ağızlarını açtıklarında özgürlük, barış, demokrasi ve insan haklarından dem vuranlar, ellerine her fırsat geçtiğinde ne yazık ki söyledikleri sözleri unutarak hemen zorbalık, diktatörlük, vahşilik ve barbarlıkla donattıkları kişiliklerini sergilemeye başlamaktadırlar.  Kişiliklerini sergiledikçe halkın gözünden düşüyorlar ve halkın gözünden düştükçe de daha fazla kudurup saldırganlaşıyorlar.

 

Doğruyu, haklının yanında yer almayı ve zulmün karşısında dik durmayı tabiatlarına aykırı bulanların gerçekleştirdiği bu saldırı,  bütün ahlaki değerlere yapılmış bir saldırıdır.  Bu saldırı sadece Doğruhaber gazetesine değil bütün basına, bütün özgürlük söylemlerine ve özgürlük adına ne varsa hepsine topyekün yapılmış bir saldırıdır. Bu hassasiyetlere sahip olan her insanın şiddetle kınaması gereken bir saldırıdır bu saldırı.

 

Ama genel olarak duruma baktığımız zaman görüyoruz ki; özgürlük ve insan hakları havariliği yaptıklarını söyleyen basın yayın kuruluşları bu saldırı karşısında sessizliğe gömülmüş durumda. İçkilerine, fuhuşlarına bilmem ne zıkkımlarına dokunulduğu an feryat figan meydanlara koşan, özgürlük naraları atan basın kuruşları ve sözde entelektüeller bu saldırı karşısında kör sağır ve dilsiz kalmış durumdalar. Hürriyet gazetesinin camı kırıldığında sırayla camın önünde ayin yapan siyasetçiler ve bürokratlar da bu alçakça saldırı karşısında sessizliğe gömülmüş durumda.

 

Dün, halk zulme uğratılıp katliamlardan geçirildiğinde susup, ceplerini ve midelerini doldurmanın telaşına düşenlerden, bu gün doğruyu ve hakkı savunmalarını beklemiyoruz elbette. Yalanı kendilerine huy ve karakter olarak seçenlerin doğruya sahip çıkmalarını beklemiyoruz kesinlikle. Çünkü yalan ve ihanet batılın silahıdır ve batıl doğruya düşmandır.

 

Yalancıların iftiralarla Doğruhaber’e saldırması Batılın Hakka saldırısıdır. Batılın neferleri Doğruhabere saldırıyorlar çünkü Doğruhaber hak yoldadır. Doğruhaber’e Saldırıyorlar çünkü Doğruhaber doğruyu yazdığında onların yalanları aşikâr oluyor. Onların hileleri, şeytani planları, işbirlikçi tuzakları alt üst oluyor. Doğruhaber doğruyu yazdığından dolayı onlar, halka güzel sözlerle süsledikleri şerlerini bulaştıramıyorlar. Saldırıyorlar çünkü doğrunun yaydığı nur yalancıların gözlerini kör ediyor. Kuduruyorlar çünkü ibadet haline getirdikleri “yalancılık” doğrunun karşısında zelil olmaya mahkûmdur.

 

Artık şu gerçek çok iyi anlaşılmalıdır ki; ne onların tarihin çöplüğüne gömülen ataları başardı ne de onlar başaracaklar. Ne onların atalarının yaptığı alçakça saldırılar başarıya ulaştı ne de onlar başarıya ulaşacaklar. Hak kazanacak batıl zayi olacak.  Doğruhaber bu alçak saldırılarla asla yılmayacak ve daha da güçlenecek. Doğruhaber’in doğrularıyla halkın gönlünde yer etmesi yalancıların ve düzenbazların sonu olacak İnşallah.

 

Bu vesileyle 1 Kasım 2016’dan itibaren günlük yayına geçecek olan Doğruhaber gazetesinin yayın hayatında başarılar diliyor; haberleriyle, yazdıklarıyla, analizleriyle ümmetine uyanışına ve vahdetine vesile olmasını diliyorum.

 

Allaha emanet olun.

 

 

Kategori: Makale
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-
sanalbasin.com üyesidir