loader
“Ey CHP milletvekili sen kimin vekilisin?”    “Ey CHP milletvekili sen kimin vekilisin?”


GAZİANTEP - Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, CHP Milletvekilinin, Silahlı İnsansız Hava Araçları ile ilgili sözlerine tepki göstererek, “Bunlardan niye rahatsız oluyorsun? Ey CHP milletvekili sen kimin vekilisin, sen bu milletten maaş almıyor musun?” dedi.

AK Parti'nin ilçe kongrelerine katılmak üzere memleketi Gaziantep'e gelen Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Nizip ve Karkamış İlçe Teşkilatlarının 6'ncı Olağan Kongrelerinin ardından bugünde Nurdağı İlçe Teşkilatının Olağan Kongresi'ne katıldı.

Partisinin Nurdağı ilçe teşkilatının kongresinde partililere hitap eden Gül, CHP’nin İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun, Silahlı İnsansız Hava Araçları (SİHA) ile ilgili sözlerine tepki göstererek, CHP'ye eleştirilerde bulundu.

“Ey CHP milletvekili sen kimin vekilisin?”

Bakan Gül, “Kılıçdaroğlu’nun Artvin'deki saldırısında yüzbaşımızı şehit eden terörist işte bu SİHA'larla vuruldu, etkisiz hale getirildi. Bunlardan niye rahatsız oluyorsun? Ey CHP milletvekili sen kimin milletvekilisin, sen bu milletten maaş almıyor musun? İnsan bir defa utanır milletten. Ama hâlâ bu milletvekilinin açıklamasına karşı herhangi bir açıklama yapılmadı.” dedi.

Türkiye'nin hızlı büyümesinden bazı çevrelerin rahatsız olduğunu belirten Gül, Türkiye'nin hasta adam olmasını isteyenlerin olduğunu belirtti.

Gaziantep'e birçok yatırım yaptıklarını da sözlerine ekleyen Gül, yılsonuna kadar Nurdağı ve İslahiye ilçelerinin doğalgaza kavuşacağı müjdesini de verdi.

Kongreye, Bakan Gül’ün yanı sıra AK Parti Gaziantep milletvekilleri ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, ilçe belediye başkanları, AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci ile partililer katıldı.

 

Kategori: politika
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-
sanalbasin.com üyesidir