loader
İlçe Müdürü Tünçmen'den yeni Eğitim-Öğretim yılı mesajı İlçe Müdürü Tünçmen'den yeni Eğitim-Öğretim yılı mesajı


Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen yeni eğitim öğretim yılı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen yeni eğitim öğretim yılı münasebeti ile bir mesaj yayınladı.

Tünçmen yayınladığı mesajında şu ifadeleri kullandı:

"Milli eğitimimizin temel ilkelerine sadık bir biçimde aklı hür vicdanı hür bir neslin yetişmesi için hep beraber emek vereceğimiz bir eğitim öğretim yılına birlikte başlıyoruz.

"Kıymetli öğretmenlerim, öğrencilerimizin bireysel farklılıklarını göz önüne alarak, onların bilginin ışığına kavuşmaları, vatanına ve insanlığa faydalı, evrensel ahlak anlayışını benimsemiş, vicdan sahibi bireyler yetişmeleri için yapılandırmacı eğitim anlayışı doğrultusunda özveriyle emek vereceklerdir. Şimdiden bütün öğretmen ve idarecelerimize yapacakları özverili çalışmalardan ötürü teşekkürü bir borç biliyorum."

Tünçmen mesajının devamında, "Değerli velilerimizin bu sene de okul aile birliklerini işlevsel hale getirerek okul faaliyetlerinde ve öğrencilerimizin yetişmesinde bizlere görüş ve yardımlarıyla emeklerini esirgemeyeceklerini temenni ediyorum.

"Başta milletimizin umudu, yarınlarımız öğrencilerimize, kıymetli mesai arkadaşlarımız öğretmenlerimiz ile tüm milli eğitim ailesine ve değerli velilerimize başarılı ve verimli bir eğitim öğretim yılı diliyorum. 2017-2018 eğitim öğretim yılının devletimize ve milletimize hayırlı olmasını temenni ederim." ifadelerini kullandı.

Kategori: Eğitim
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-
sanalbasin.com üyesidir