loader
Kahta'da seçim güvenliği toplantısı Kahta'da seçim güvenliği toplantısı


31 Mart Pazar günü yapılacak mahalli seçimler öncesinde Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya idaresinde seçim güvenliği toplantısı yapıldı.

Kahta ilçe Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde siyasi parti temsilcileri ile ‘Seçim Güvenliği Toplantısı’nda bir araya geldi.

Seçim güvenliği toplantısında konuşan Kahta ilçe Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya 31 Mart 2019 yerel seçimlerinin ülkemize, ilimize ve ilçemize hayırlı olmasını dileyerek seçimlerin huzur ve güven ortamında geçmesini temenni etti.

Kaymakamlık makamında gerçekleşen toplantıya İlçe Emniyet Müdürü Kenan Sertyalçın, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Baş, Ak Parti İlçe Başkanı Bedir Yeni, MHP İlçe Başkanı Ahmet Dinçer, Saadet Partisi İlçe Başkanı Vahap Gazi Uluçay ve İyi Parti İlçe Başkan Yardımcısı İsmail Özer katıldı. 

Kaymakam Kaya, seçim süreciyle ilgili mevzuat, seçim takvimi, seçim sürecinde yetkili birimler ve seçim propagandalarında uyulması gereken kurallara ilişkin siyasi partilerin temsilcilerine bilgilendirmelerde bulundu.

Yerel seçimlerinin ilçemizde birlik ve beraberliğe vesile olmasını dileyen Kaymakam Kaya “Bu seçimlerin acıya, kavgaya, kin ve düşmanlığa asla mahal vermeksizin, rekabet sınırlarında centilmenlik anlayışıyla demokrasi şöleni şeklinde bir seçim yarışı olmasını temenni ediyorum. Vatandaşlarımızın sağduyulu davranarak provokasyonlara asla geçit vermemelerini, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinin ülkemiz başta olmak üzere, ilimize ve ilçemize hayırlı olmasını diler, huzur ve güven ortamında geçmesini temenni ederim” şeklinde konuştu.

Kategori: Yerel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-
sanalbasin.com üyesidir