loader
Ali Deniz, Eğitim-Bir-Sen Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanlığına seçildi Ali Deniz, Eğitim-Bir-Sen Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanlığına seçildi


Eğitim-Bir-Sen Adıyaman Şube Başkanı ve Memur-Sen İl Temsilcisi Ali Deniz, Eğitim-Bir-Sen Genel Merkezinin altıncı olağan kongresi sonucunda Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanlığına seçildi.

Ali Deniz, Eğitim-Bir-Sen Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanlığına seçildi. Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanlığına seçilen Deniz, çalışmalarını aksatmadan sürdüreceğini belirtti.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Deniz, genel merkez olağan kongresi neticesinde seçilen disiplin kurulu üyelerinin teveccühüne mazhar olmanın memnuniyetini dile getirerek "Genelde ülkemizin özelde Adıyaman'ımızın eğitim sorunlarının ve kamu çalışanlarının sorunlarının tartışıldığı en güçlü yerde sözümüzü yükseltmenin gayreti içinde olacağız." dedi.

Toplu sözleşme görüşmeleri için yetkili sendikanın belirleneceği 15 Mayıs mutabakat sürecinin sonuna doğru yaklaştıklarını ifade eden Deniz, "Yetki hususunda Eğitim-Bir-Sen Adıyaman Şubesi olarak ilin en büyük sendikası olduklarını belirterek bu yetkinin yüklediği sorumluluğun farkındayız. Bundandır ki çalışmalarımızı aksatmadan, yılmadan sürdürüyoruz. Toplu sözleşme masasına taşınacak hususların tespiti için saha ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Saha ziyaretlerinin yanı sıra dezavantajlı bölgelerde görev yapan üyelerimizin de katkı ve taleplerini almak için online bir platform oluşturduk.  Sahadan ve platform üzerinden aldığımız talepleri oluşturacağımız komisyonlar marifetiyle bir rapor halinde genel merkezimize ileteceğiz." dedi. (Cemil Özdaş-İLKHA)

Kategori: Güncel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-
sanalbasin.com üyesidir