loader
Kahta İHH’dan ihtiyaç sahiplerine Ramazan yardımı Kahta İHH’dan ihtiyaç sahiplerine Ramazan yardımı


Kahta İHH tarafından Kahta’da tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere yönelik Ramazan yardımlarının dağıtımına başladı.

İhtiyaç sahibi ailelere Ramazan ayında da yardımlarını sürdüren Kahta İHH Temsilciği, yapılan yardım çalışmaları kapsamında “Ramazan Birlikte Güzel” sloganı ile ilçedeki yardıma muhtaç 600 aileye Ramazan kumanyası dağıtacak.

Yapılan yardım çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulunan İHH Kahta Temsilcisi Mehmet Güllü Orman, Ramazan ayından birkaç gün önce başlatılan yardım çalışmaları kapsamında 110 aileye ulaştıklarını aktardı. Ramazan ayı içerisinde yardıma muhtaç toplam 600 aileye ulaşmayı hedeflediklerini ifade eden Orman, “Bu yıl ‘Ramazan Birlikte Güzel’ sloganı ile yetim ve ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan ayı kumanya dağıtımlarımız devam ediyor. Amacımız ihtiyaç sahibi tüm ailelere ulaşmak ve onların yüzünde bir tebessüm oluşturup ihtiyaçlarını gidermektir. Birçok koldan yardımlarımızı dağıtıyoruz. Yetim ailelere özelikle kadın kollarımız, Cendere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle birlikte dağıtıyor” ifadelerini kullandı.

Orman, “Bu bir haftada 110 aileye yardım kumanyalarını dağıttık. Ramazan ayı hedefimiz, 600 aileye ulaşmak, onlara yardımcı olmak, onların derdiyle dertlenmektir. Şu ana kadar toplamda 500 aileye yardımlarımızı gerçekleştirdik. 700 öğrenciye de giyim ve ayakkabı dağıtımında bulunduk. Bu kapsamda siz değerli Kahta halkından yardımlarınızı esirgememenizi bekliyoruz. Yardımlarını esirgemeyen hayırsever halkımıza ve Cendere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Enver Yilanli’ya şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Kategori: Genel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-
sanalbasin.com üyesidir