loader
İl Milli Eğitim Müdürü Alagöz, Kahta’daki kursları ziyaret etti İl Milli Eğitim Müdürü Alagöz, Kahta’daki kursları ziyaret etti


Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz ve Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen Kahta Halk Eğitim Merkezini ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.

Kahta Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan çeşitli kursları ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, kursiyerlerle sohbet etti.

Alagöz, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada Halk Eğitim Merkezlerinin değişik fikirlerin harmanlandığı, vakti zamanında okul okuma fırsatı bulamayanlar için altın değerinde olan bir kurum olduğunun altını çizerek, “Meslekler başta olmak üzere yabancı dil, üniversiteye hazırlık, müzik, resim, el sanatları ve bilgisayar gibi burada adını sayamayacağımız çeşitli alanlar üzerine eğitim vererek donanımlı insan yetiştiriyor. Günün çeşitli saatlerinde, çalışan insanlar için zaman ayarlaması yapabilmesi, verdiği hizmetlerdeki kolaylığın diğer adıdır. Eğer ki bir vatandaşımız, kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir alanda, eğitim almayı düşünüyorsa, Halk Eğitim Merkezi onun için ideal bir yerdir” dedi. (Kahta Basın)

Kategori: Eğitim
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-
sanalbasin.com üyesidir