loader
Mahalleliden baz istasyonu tepkisi Mahalleliden baz istasyonu tepkisi


Adıyaman’ın Kahta ilçesi Hürriyet Mahallesinde bir apartman çatısına kurulmak istenen baz istasyonu, mahalle sakinlerinin tepkisine neden oldu.

Adıyaman’ın Kahta ilçesi Hürriyet Mahallesi 8006 nolu sokaktaki bir apartmanın çatısına GSM operatörü tarafından kurulmak istenen baz istasyonu, mahalle sakinlerinin tepkisine neden oldu. Baz istasyonunun kurulmasına izin veren apartman sahibi ile mahalle sakinleri arasında tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüşürken polisin müdahalesiyle kavga büyümeden önlendi. Öfkeli mahalleli apartman sahibine ait aracın camlarını taşlarla kırdı.

Baz istasyonunun mahallelerinde kurulmaması için gereken her türlü mücadeleyi vereceklerini belirten mahalle sakinleri, baz istasyonunun yerleşim yerlerinden uzak yerlerde kurulması gerektiğini söyledi. Baz istasyonunun kurulmasına izin veren yetkililere tepki gösteren mahalle sakinleri, baz istasyonunun kurulması için çevredeki diğer mahalle sakinlerinin de onayının olması gerektiğini söyledi. (Haber: Aydın Evren)


Kategori: Güncel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-
sanalbasin.com üyesidir