loader
Halk Eğitim Merkezi Usta Öğretici başvuruları başladı Halk Eğitim Merkezi Usta Öğretici başvuruları başladı


Kahta Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, ücretli usta öğretici başvurularının 2 Eylül itibariyle başladığını duyurdu.

Usta öğretici başvurularının 02-30 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirileceğinin aktarıldığı duyuruda, bu tarihten sonra yapılacak olan ücretli usta öğretici başvurularının kabul edilmeyeceği ifade edildi.

Yapılan açıklamada, “Kahta Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde 2019/2020 Eğitim Öğretim Yılında açılacak kurs programlarında görevlendirilmek üzere ek ders ücreti karşılığı /ücretli usta öğretici talepleri alınacaktır. Başvurular aşağıdaki takvim doğrultusunda Kahta Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne EK-2 Başvuru Formu ve istenen belgelerle birlikte yapılacaktır.” İfadeleri yer aldı.

Kahta Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından yapılan bilgilendirmede ayrıca şu ifadelere yer verildi: KahtaHalk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından, ücretli uzman ve usta öğretici başvuruları 02-30 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olup; usta öğretici başvuruları için gerekli belgeler şunlardır; Nüfus cüzdanı fotokopisi, Diploma fotokopisi(Aslı ibraz edildikten sonra fotokopisi teslim alınacaktır.) Usta Öğretici ve/veya Ustalık Belgesi / Antrenörlük Belgesi / 4.Seviye Kurs Bitirme Belgesi / 4.Seviye Meslek Yeterlilik Belgesi (Aslı ibraz edildikten sonra fotokopisi teslim alınacaktır. Usta öğretici olarak alanında görev yaptı ise, görev yaptığı kurumdan alınmış resmi belge veya SGK Döküm Belgesi. 1 adet Fotoğraf (Son 6 ay içinde çekilmiş) Oryantasyon Eğitimi Belgesi. İş Sağlığı ve Güvenliği Belgesi (Varsa). Erkek öğreticiler için askerlikle ilişiği olmadığına dair belge. Adli sicil kaydı. Yukarıdaki belgeler telli mavi dosya içerisinde Kahta Halk Eğitimi Merkezine teslim edilecektir.

Kategori: Eğitim
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-
sanalbasin.com üyesidir