loader
HÜDA PAR’dan Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü Tunçmen’e ziyaret HÜDA PAR’dan Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü Tunçmen’e ziyaret


Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tunçmen’i makamında ziyaret eden HÜDA PAR Adıyaman İl Başkanı Mustafa Yetiş ve Kahta İlçe Başkanı Bedir Elçi, yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olması temennisinde bulundular.

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Adıyaman’ın Kahta ilçesinde bulunan HÜDA PAR Adıyaman İl Başkanı Mustafa Yetiş, yeni eğitim-öğretim yılı dolayısıyla Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tunçmen’i makamında ziyaret ederek yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını diledi.

İl Başkanı Yetiş, geçtiğimiz günlerde vefat eden HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yavuz’un kaleme aldığı “Ateşle Yaklaşma” kitabını Müdür Tunçmen’e hediye etti.

Karşılıklı öneri ve değerlendirmelerin yapıldığı ziyarette konuşan HÜDA PAR Adıyaman İl Başkanı Mustafa Yetiş “Sayın İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü eğitime verdiği katkı ve çalışmalarını takdir ediyoruz. Yapılacak her hayırlı çalışmasında Sayın İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün yanındayız. Yeni eğitim-öğretim yılının öğretmen ve öğrenciler başta olmak üzere tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Kahta’daki eğitim çalışmaları hakkında kısaca bilgi veren İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tunçmen, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı ne kadar iyi yetiştirebilirsek ülkemizin yarınları da bir o kadar güvende ve aydınlık olacaktır. Yarınımızın büyükleri olan çocuklarımızın iyi bir eğitim alabilmeleri için eğitim camiamızla birlikte sıkı bir şekilde çalışıyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın iyi bir eğitim almasının yanı sıra gelişmeye ve araştırmaya açık bir bakış açısına sahip olabilmeleri, özgüveni yüksek, milli ve manevi değerlerine bağlı nesiller yetiştirilmesi için bütün imkanlarımızı seferber ettik” dedi.

Müdür Tunçmen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ziyaret ve hediye için heyete teşekkür etti.

Kategori: Güncel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-
sanalbasin.com üyesidir