loader
Kahta Belediyesi, Korona tehdidine karşı tedbirleri sıklaştırdı Kahta Belediyesi, Korona tehdidine karşı tedbirleri sıklaştırdı


Kahta Belediyesi, Koronavirüs tehdidine karşı ilçe genelinde kaldırım ve minibüs duraklarını köpüklü sabunla yıkadı.

Kahta Belediyesi İtfaiye ekipleri, Koronavirüse karşı ilçe genelinde kaldırım ve minibüs durakları köpüklü sabun ile yıkadı.

İtfaiye ekipleri, ilçe merkezindeki toplu taşıma araçlarına ait durakların ve kaldırımların daha hijyen olması için iç ve dışını köpüklü sabunla yıkadı.

Diğer taraftan Kahta Belediyesi Zabıtalar ekipleri, ilçe genelinde manav, pastane, market, bakkal, kasap, fırın iş yerlerinin genel temizliği, sağlık kurallarına uygunluğu, çalışanların kişisel bakımı, üretilip satılan ürünlerde gramaj ve etiket uygunlukları, gıdaların son kullanma tarihleri ve saklama koşullarına uygunluğu yönünde denetimler yaptı.

Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Halkımızın sağlığını korumak ve vatandaşlarımıza daha iyi şartlarda hizmet sunmak amacıyla denetimlerimizi sıklaştırdık. Ekiplerimizin temizlik ve denetimleri devam edecektir.”

Kategori: Güncel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-
sanalbasin.com üyesidir