loader
Kan bağışı çağrısına HÜDA PAR'dan destek Kan bağışı çağrısına HÜDA PAR'dan destek


Covid-19 salgını nedeniyle kan stoğu ve kan bağışında ciddi azalmaların yaşandığı bir dönemde, Kızılay'ın başlattığı kampanyaya bir destek de HÜDA PAR Adıyaman İl Başkanlığından geldi.

Kızılay tarafından şehrin merkezinde kurulan çadırda kan bağışında bulunmak isteyen HÜDA PAR İl Başkanı Mustafa Yetiş ve parti üyeleri teravih namazından sonra kan bağışlamak için form doldurdu.

Herkesi kan bağışında bulunmaya davet eden Yetiş, "Bütün dünyayı saran Covid-19 nedeniyle kan stokunda ciddi bir sıkıntının yaşandığı kamuoyuna duyuruldu. Biz de bu çağrıya duyarsız kalamazdık. Kızılay'ın çağrısına Parti yönetimindeki arkadaşlarımız ve üyelerimizle birlikte sürekli ihtiyaç olan kan bağışında bulunma için Kızılay tarafından kurulan standa geldik. Bütün arkadaşlarımıza ve halkımıza çağrıda bulunuyorum. Kızılay'ın kan ihtiyacı çağrısını karşılıksız bırakmamak gerekir. Kan vermek, bir insanın hayatının kurtulmasına vesile olmak gibi güzel duygular, inancımızın ve insanlığımızın bir gereğidir. Bizler de bugün teravih vaktinden sonrası kan bağışında bulunduk." dedi. (İLKHA)

Kategori: Güncel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-
sanalbasin.com üyesidir