loader
Adıyaman Valiliği'nden YKS'ye girecek öğrencilere pansiyon desteği Adıyaman Valiliği'nden YKS'ye girecek öğrencilere pansiyon desteği


Hafta sonu Adıyaman merkez ve 3 ilçesinde yapılacak YKS sınavlarında öğrencilerin mağduriyet yaşamamaları için okul pansiyonlarında konaklayabilecekler.

Adıyaman Valiliği Tarafından yapılan açıklamada, Adıyaman merkez, Kahta, Gölbaşı ve Besni ilçeleri dışında kalan öğrencilerin mağdur olmaması için konaklama için il ve ilçe milli eğitim müdürlükleriyle iletişime geçmeleri istendi.

Adıyaman valiliğinden yapılan açıklamada “27-28 Haziran 2020 tarihleri arasında (Cumartesi ve Pazar) günü iki oturum şeklinde gerçekleştirilecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı ilimiz merkez başta olmak üzere Kahta, Gölbaşı ve Besni ilçelerimizde de yapılacaktır. Diğer ilçelerimizden sınav merkezinin yapılacağı ilçelerde YKS’ye girecek öğrencilerimizin zaman kaybı yaşamaması için konaklama ihtiyaçları İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerimize başvurmaları durumunda okul pansiyonlarında karşılanacaktır. Sevgili öğrencilerimize önemle duyurulur.” ifadeleri kullanıldı.

Kategori: Eğitim
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-
sanalbasin.com üyesidir