loader

Avrupa ve Batı'nın (me)DENİYETİ!!!

Haçlı Seferleri, 1096'da Avrupalı Katolik Hristiyanların, Papa'nın önderliğinde genellikle Müslümanların elindeki Ortadoğu toprakları üzerinde askeri, siyasi ve ekonomik  kontrolü eline almak  için düzenledikleri kirli ve işgalci saldırılardır. Müslümanlar üzerine hakimiyet kurup, dünyayı tek elden yönetmek arzusundalar. 


Bu saldırılar 11.yy'dan bu yana hız kesmeden sürekli müslümanlara karşı, demokrasi(!) adı altında sömürmekten  öteye gidememişlerdir. Sene 2016, zaman bize bir daha gösterdi ki zalimler tek yürek olmuş yeni haçlı seferleri başlatmışlar.  ABD, Rusya, Avrupa ülkeleri İslam ülkelerinde seküler bir yapının inşası için ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar ve  İslam coğrafyasına dört bir yandan saldırıyorlar. Nasılki PKK/HDP doğu ve güneydoğuda aktif müslümanların varlığını istemiyorsa, batı ve Avrupa da dünyada islami yönetimler  istemiyor. Şimdi ise kuklalarını kullanarak bu  defa İslamin son kalesi olan Türkiye'yi hedef almış vaziyetteler. İçeride PKK, dışarıda DAEŞ ve PYD kukla olarak kullanarak  Türkiye'ye karşı saldırıya geçmişler. Her gün saldırılara, patlamalara, ölümlere şahit oluyoruz. 

 

Kürdistan coğrafyasında özellikle  masum Kürtleri kullanarak hakimiyet peşindeler. Batılı devletler, sözde Kürtlerin hamisi(!) olduğunu idda eden PKK/PYD işgalci güçleri kullanarak içerden ve dışardan saldırıya geçmişler. Arkasında batılı güçlerin olduğu aşikardır. Çünkü batı, bütün dünyaya her devirde zulüm ve felaket getirmekten başka hiçbir şey getirmemiş. Batı nereye gitmişse oraya ayrılık, nefret ve ırkçılık tohumlarını ekmiştir. Demokrasi bahanesiyle Afganistan ve Irak'ı hatırlayamayalım.

 

Son günlerde Suriye üzerinden oynan oyunlar ve yapılan kirli ittifaklarda  haçlı sömürüsünün bitmediğini görüyoruz. Tüm bu yaşanan olaylar İsrail'den bağımsız geliştiğini iddia etmek akıl tutulması olsa gerek. Çünkü toprak parçası kavgalarının yaşandığı sınırlar büyük İsrail sınırlarını kapsıyor. Yani Arz-ı mevdud'u. Suriye'de bunlar yaşanırken İsrail'de Filistin'de toprak işgal etmeye hız kesmeden devam ediyor.  Filistin halkına karşı her geçen gün zulümlerine zulüm ekleyerek sürdürüyorlar. Ortadoğunun değil, dünyanın kanayan yarasıdır FİLİSTİN.

 

13 yıl önce merhum Necmettin Erbakan uyarmıştı. Aynen şöyle ifade ediyor Erbakan: " Son aktüel olaylar münasebetiyle dış mihraklar Arz-ı Mev'udu alıp İsrail'e bağlamak için başladıkları planları şimdi Suriye'yi hedef alıp yutmak üzere yeni adımlarla devam ettirme arzusu içindedirler. Biz yıllardan beri tüm bu planların arkasında dış mihrakların Arz-ı Mev'ud'un İsrail'e bağlamak gayelerinin olduğunu her zaman belirtmişizdir. Bu olayların hepsi uydurma bahanedir. Asıl maksat büyük İsrail'in kurulmasıdır. Bütün insanlığın köle yapılmasıdır. Asıl maksat ya öleceksiniz ya teslim olacaksınız kararının uygulanmasından ibarettir. Afganistan ve Irak'tan sonra Suriye ile sınırlar kalmayacak. Asıl hedef Türkiye'dir. Bu sebepten dolayıdır ki bir plan başlamıştır. Bunun yürütülmesi için gereken adımlar atılmaktadır" şeklinde ifade ederek hedefin Türkiye olduğunu aktarmıştı. Hazırladıkları plan aynı şekilde işliyor. Hedef ne A şahsı, ne de B sahsıdır, asıl hedef Türkiye'yi bölmek, parçalamak ve yutmak, tek gayeleri budur.  

 

Küfür tek millet olup İslam’a karşı yeni bir haçlı seferi başlatmıştır. Hedef ne kadar Erdoğan olarak görünse de asıl gaye Müslümanlardır. Son olarak Bangladeş'te Şehid edilen Motiur Rahman Nizami'ın şehadetini gördük. (Allah şehadetini kabul etsin, zalimleri de kahr'u perişan etsin) Hiç bir Avrupa ülkesinin ağzından kınama kelimesi dahi çıkmadı.

 

Küfre karşı tek yürek olmalıyız.  Irkçılık, particilik yapma zamanı değil, gün uyanma zamanı, gün Ümmet olma zamanı, gün kardeş olma zamanı, gün birlik olma zamanı...

 

 

"Kâfir olanlar bile birbirinin yardımcılarıdır. Eğer siz bunu yapmazsanız yeryüzünde bir fitne ve büyük bir fesad olur." (enfal 73).  Belki de bu başımızdaki fitne ve fesad Ümmet olamamamızdandır. Allah birlik ve beraberliğimizi daim kılsın.
Selam ve dua ile...

foto
Yazar: Abdullah Sevinç
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
Advert
sanalbasin.com üyesidir